Müşteri Hizmetleri: +90 (312) 324 32 37     Whatsapp: +90 (533) 134 81 81

Misyonumuz

Kalite ve iş ahlakının ayrılmaz ikili olduğuna inanıyoruz. Basımını gerçekleştirdiğimiz her davetiyenin bir mutlulluğa başlangıç olduğunu bilmek bizimde işimizi aşkla yapmamıza neden oluyor. Yaptığımız işin insanların en özel gününe hitap ettiğinden dolayı daha özenli çalışmamızı gerektiriyor..

Davetiye Basan Matbaalar

Davetiye Basan Matbaalar Kaliteli seçim yapmak isteyenler için davetiye basan matbaalar dilediğiniz her durumda kaliteli tercih yapmanızı sağlamaktadır. Yalnızca bu iş için hizmet veren çok sayıda farklı matbaa bulunmaktadır. Farklı kalitedeki malzeme seçenekleri üzerinden yapılan b..

Hedeflerimiz

- Soruncu değil, çözümcü olmak. - Yenilikçi olmak, yenilikte öncülük etmek. - Dünya markası olmak. - Konumuz dahilinde hizmet isteyen herkese ulaşmak. - Ticari ahlakımızı ve ticaret politikamızı sosyal medyada herkese duyurmak. - Teknolojinin gerisinde değil, önünde yer..

Davetiye Metinleri

Özel günlerin önemini vurgulamak için davetiye metinleri büyük bir titizlikle seçilmelidir. Çünkü düğünler, nişanlar, kınalar ya da sünnetlerde kullanılan davetiyeler bir organizasyonun vazgeçilmez parçalarından olacaklardır. Çiftler sevdikle..

Davetiye Örnekleri

Birbirinden farklı tarzlarda hazırlanmış olan davetiye örnekleri dilediğiniz her durumda düzenleyeceğiniz davete uygun şekilde tercih yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle kullanılan malzemeler her davetiyede değişebilir. Bu nedenle kaliteli tercih yapmak isteyenler veya bütçelerini uygun tercih yap..

Davetiye Basan Matbaalar

Davetiye Basan Matbaalar Kaliteli seçim yapmak isteyenler için davetiye basan matbaalar dilediğiniz her durumda kaliteli tercih yapmanızı sağlamaktadır. Yalnızca bu iş için hizmet veren çok sayıda farklı matbaa bulunmaktadır. Farklı kalitedeki malzeme seçenekleri üzerinden yapılan b..

Davetiye Üzerine Yazılacak Bilgiler

Özel gününüz hızla yaklaşıyor ve davetiye seçiminizi yaptınız. Peki davetiye üzerine ne yazılır. Bu yazımızda sizlere faydalı olacağına inandığımız bilgileri vereceğiz.   1-) Bayanlar önden kelimesi, davetiye hazırlık aşamasında da karşımıza çıkıyor. Gelin damat ismi ve aile bilgi..

Türkiye Davetiye

Türkiye Davetiye Süper kampanyalarla Türkiye davetiye modellerimizi incelemeden geçmeyin! Firmamızda özel baskılardan trend baskılara kadar çok çeşitli baskı seçenekleri mevcuttur. Dilerseniz kendi çizimleriniz ile veya bize tarif edeceğiniz modelleri kullanarak size ..

Cadde Mağazamız

Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için cadde mağazamızı hizmetinize sunduk. Mağazamız Nikah Şekeri ve Davetiye üzerine hizmet vermek ile beraber düğün ve özel gün organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız malzemelere bir noktadan ulaşabiliyorsunuz. Firmamız 1992 yıl kuruluşlu ..

Düğün Davetiyesi Ankara

Düğün Davetiyesi Ankara Düğün hazırlıkları içerisinde en önemli noktalardan birisi olan düğün davetiyesi Ankara da ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda kısa sürede hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı model seçenekleri üzerinden..

Hakkımızda

Merhaba; Bizler matbaa sektörünün en uç noktalarında yetişmiş zanaatkarlarız. Matbaa sektöründe uzun yıllarda edindiğimiz iş deneyimlerinin bize üst seviyede bir kalite kazandırdığına inanıyoruz. Binlerce firmanın baskı ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde cevap verirken, çok gü..

İlginç Davetiyeler

İlginç Davetiyeler Sizde özel günlerinizde yakınlarınızı görmek için ilginç davetiyeler ile farklılık yaratmak ister misiniz? Hemen tıklayın! Düğün ve nişan gibi özel günlerde herkes yakınlarını yanında görmek ister ve bunun için de davetiyeler ile belirl..

Mesafeli Satış Sözleşmesi

1.TARAFLAR İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır. ‘ALICI’ ; (sözleşmede bundan sonra "ALICI" olarak anılacaktır) AD- SOYAD: ADRES: ‘SATICI’ ; (sözleşmede bundan sonra "SATICI..

Gizlilik ve Güvenlik

 (WWW.DAVETİYE.ORG) GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI   www.davetiye.org e-ticaret sitemizde davetiye baskı hizmeti veren firmamız, Kazım Karabekir Caddesi Umut İşhanı No: 74/14 Altındağ/ANKARA adresinde kayıtlı, TUĞBA MATBAA firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.   www.davetiye.org ,çeşitl..

İptal ve İade Şartları

  TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI   GENEL: Kullanmakta olduğunuz www.davetiye.org davetiye sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Alıcılar, ..

Davetiye

Sevdik, sevildik, düğün aşamasına geldik. Yeni bir hayata adım atacağınız bu çok özel gününüzde her şey mükemmel olsun istiyorsunuz. Yapılacak çok iş var ve bunlardan bir tanesi de davetiyenizi beğenip bir an önce elinize geçmesidir. Kafanızda davetiyeniz ile ilgili bird..

Davetiye Modelleri

Davetiye Modelleri Özel günlerin olmazsa olmazlarından biri olan davetiye modelleri insanların önemli günlerinde yakınlarına yanlarında olmalarını istemelerine dair gerçekleştirmiş oldukları önemli bir çağrıdır. Davetiye katalogları üzerinde gerçekleşmesi bekelen günün ta..

Düğün Davetiyeleri

Düğün Davetiyeleri Yeni yıla girerken 2017 yılı düğün davetiyeleri modellerinin yerini yeni trendlere bıraktığı gözleniyor. Düğün hazırlıklarının yapıldığı esnada önemli bir konu olan davetiye kısmı düğün hazırlıklarının gerekli ve bir o kadar  da dikkate değer olduğu iddia edi..

Nikah Davetiyeleri

Nikah Davetiyeleri Nikah hazırlığı içerisinde olanlar için en önemli detaylardan birisi de nikah davetiyeleri olmaktadır. Nikahınıza davet etmek istediğiniz kişilere sunmak adına tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı model seçeneğini bir arada görüntüleyerek en uygun se&cc..

Nişan Davetiyeleri

Nişan Davetiyeleri Nişan için tercih edebileceğiniz nişan davetiyeleri özellikle tarzınıza uygun şekilde seçim yapmanızı sağlayacak birbirinden farklı model seçenekleri ulaşmanızı sağlamaktadır. Çok sayıda farklı model seçeneği üzerinden çiftler diledikleri her durumda &..

İlginç Davetiyeler

İlginç Davetiyeler Sizde özel günlerinizde yakınlarınızı görmek için ilginç davetiyeler ile farklılık yaratmak ister misiniz? Hemen tıklayın! Düğün ve nişan gibi özel günlerde herkes yakınlarını yanında görmek ister ve bunun için de davetiyeler ile belirl..

Nikah Şekerleri

Nikah Şekerleri En güzel ve ekonomik nikah şekerlerini incelemek için hemen tıklayın! Nikah şekeri isminden dolayı bir çok kişi tarafından nikah salonlarında yenilebilen bir yiyecek olarak algılanabiliyor. Ancak nikah şekeri aslında davetlilere verilen o günün hatırasının kalması amacı ile birer he..

Ankara Davetiye

Ankara Davetiye Düzenlediğiniz davetler için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı davetiye seçeneği konusunda Ankara davetiye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Söz, nişan, sünnet düğünü, düğün, doğum günü veya farklı organizasyonlar için ger..

Sünnet Davetiyeleri

Sünnet Davetiyeleri Sünnet düğünü hazırlıkları içerisinde olanlar için hazırlanmış olan sünnet davetiyeleri bu özel günde özellikle konuklarınızı davet etmek için en uygun modeli tercih etmenizi sağlamaktadır. Farklı malzeme seçenekleri ile hazırlanm..

Ucuz Davetiye

Ucuz Davetiye Daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden davetiye tercih etmek isteyenler ucuz davetiye için aradıkları seçeneklere site üzerinden ulaşım sağlayabilirler. Değişen model seçenekleri özellikle ihtiyaç duyduğunuz her durumda daha fazla seçenek üzerinde..

Davetiye Fiyatları

Davetiye Fiyatları Firmamızdan davetiye fiyatları için teklif alın! En kaliteli ve en hesaplı davetiyeler için buraya! Uzun yıllardır matbaacılık sektöründe gösterdiğimiz faaliyet hangi kağıt hamurunun kaliteli hangisinin kalitesiz, hangi basımın daha uygun fiyat aynı zamanda daha hesaplı oldu..

Davetiye Katalogları

  Davetiye Katalogları Birbirinden farklı model seçenekleri sunmak adına hazırlanmış olan davetiye katalogları dilediğiniz her durumda en uygun davetiye seçeneğini belirlemenize yardımcı olmaktadır. Birbirinden farklı kalitede hazırlanmış olan katalog seçenekleri üzerinden yapılacak terci..

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Davetiye Modelleri ve Fiyatları Çok sayıda farklı model seçeneği üzerinden tercih yapmak isteyenler davetiye modelleri ve fiyatları konusunda bilgi alarak en uygun seçeneğe belirleyebilirler. Her model için belirlenen fiyat seçenekleri değişmektedir. Kullanıcılar ihtiyaç duyd..

Lüks Davetiyeler

Lüks Davetiyeler Yeni yıla doğru adım atmaya başladığımız şu günlerde lüks davetiyeler katalogumuzdan en trend davetiye modellerini inceleyin! Her geçen yıl düğün sektöründe yeni gelişmeler yaşanıyor. Bilhassa Kasım ve Aralık aylarında davetiye modelleri yenileniyor ve farklı tasa..

Davetiye Kartı

Davetiye Kartı Özel günlerinize dair kutlamalara farkındalık kazandırmak için davetiye kartı modellerimizi incelemek için tıklayın! Firmamız uzun yıllar matbaacılık sektöründe hizmet vermektedir. Basım konusunda öncü olan firmamız eski dönemde kullanılan matbaacılıktan yen..

Espirili Davetiye Modelleri

Espirili Davetiye Modelleri Alışık olunanın dışında espirili davetiye modelleri için firmamızdan hizmet talebinde bulunun! Bir kısmımız evleniyor, bir kısmımız henüz nişanlanıyor, bir kısmımız doğum günü,mezuniyet gibi birbirinden farklı kutlamalar yapıyor. Bu kutlamalarda insanlar yakınlarının da ya..

%20'ye varan indirimler